Hakkımızda

ozcan-gencer

“1987” yılında 30 m2 lik atölyemizde sadece Maltepeli ressamlarla başlayan sanat yolculuğumuz bugün 930 m2 üretim tesisimizde, en ünlü ressamlardan öğrencilere ve resim sanatına gönül vermiş herkese hizmet etmekteyiz.

Koşulsuz hizmet ve müşteri memnuniyeti hedefiyle ilerlediği kalite yolculuğunda Özcan Gencer Art sektöre öncülük etmiştir.

Türkiye de öncü sanatsal ürün üreticisi olmanın yanı sıra dünyada da alanında söz sahibi olabilmek için her gün daha fazla çalışmaktayız.

Bizim için her şey kaliteyle başlar 30 senedir en kaliteli ürünü en kısa zamanda en uygun fiyatta” üretmek için kurduğumuz tamamı profesyonel kadroyla, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

1987 yılından beri müşterilerimize “süresiz garanti” sunuyoruz. eserlerinizin geleceğini garanti altına alıyoruz”

Resim sanatı sabit ölçülere ve dar kalıplara sığmaz sanatçılarımızın hayal ettiği ve tasarladığı her çeşit çerçeve tuval şase ve şovaleyi üretebilecek alt yapıya sahibiz.

Sanatçılarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak ve türk resim sanatına hizmet etmek için çalışıyoruz…

Referans olarak, TC. cumhurbaşkanlığı restorasyon birimi,devlet resim heykel müzesi, Türkiye’deki tüm özel ve devlet üniversitelerinin resim bölümlerini, Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin ressamlarını, sanat galerilerini, müzayedelerini, sanatsal kırtasiyelerini, koleksiyonerleri ve resim kurslarını gösterebiliriz.

“Üstünde damgamız olan her ürün süresiz garantilidir.”